Tillbaka till samtliga rapporter

Trädgång

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 08:56, tis 8 oktober 2019

Skickades till Alingsås kommun, 4 minuter senare

Överväxt trottoar

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?