Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning fungerar dåligt.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 23:23, mån 7 oktober 2019

Skickades till Göteborgs kommun, 2 minuter senare

Belysning tänds och släcks.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 06:11, tis 5 november 2019

  • Gatubelysningen är helt sönder på två av de hängande lamporna. Väldigt mörkt och otryggt att gå på kvällen. Varit helt sönder minst en månad.

    Postat anonymt 07:18, fre 13 december 2019

  • Åtgärdat.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:46, torsdag 26 mars 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?