Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatlykta

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 20:16, måndag 7 oktober 2019

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Trasig gatlykta utanför Forellgatan 1b

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:06, fredag 11 oktober 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?