Tillbaka till samtliga rapporter

Busshållplatsen är sönderslagen.

Anonym rapport i kategori Hållplats, 13:39, mån 7 oktober 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Busshållplatsen är sönderslagen och det ligger glas i vägbanan och på trottoaren.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för anmälan.

    Vi överför ärendet till Västtrafik.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:58, mån 7 oktober 2019

  • .

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:19, måndag 13 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?