Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning 2599 ur funktion

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Mia, 20:14, torsdag 3 oktober 2019

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Lyktstolpe med nr 2599 är ur funktion. Väldigt mörkt i korsning vilket utgör trafikfara.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan - och glad kanelbullens dag.

    Vi överför ärendet till Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:17, fredag 4 oktober 2019

  • Ale El har bytt en säkring och problemet ska nu vara åtgärdat.

    Hälsningar kontaktcenter

    Postat anonymt 08:09, onsdag 9 oktober 2019

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:12, onsdag 9 oktober 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?