Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen är sönder

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Susanne Fredlund, 19:53, torsdag 3 oktober 2019

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Gatubelysningen är sönder sedan ett par veckor tillbaka.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi kommer se över detta

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Herman Cassé 17:17, tisdag 8 oktober 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?