Tillbaka till samtliga rapporter

Svart lyktstolpe

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 06:20, tors 3 oktober 2019

Skickades till Forshaga kommun, 5 minuter senare

Svart lampa utanför huset otrevligt svart.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:11, fre 11 oktober 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.