Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 15:53, onsdag 2 oktober 2019

Skickades till Göteborgs kommun, 1 minut senare

Hej, Det är rejält med nedskräpning på flera ställen utmed hela Agnesbergsvägen Mvh

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?