Tillbaka till samtliga rapporter

Vält figur i myternas skog.

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser, anonymt 12:26, ons 2 oktober 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Någon har roat sig med att välta betong fundamentet med en tomte på som sitter påväg in i myternas skog.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Vi undersöker vem som är ansvarig för tomten. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:00, ons 2 oktober 2019

  • Hej denna skall vara åtgärdad enligt rapporter jag fått och vi tackar för att du rapporterade in detta ärende.

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:22, tors 12 december 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.