Tillbaka till samtliga rapporter

Två stolpar utanför Norra Ängsvägen 7 fungerar inte.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 15:52, tisdag 1 oktober 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Två stolpar utanför Norra Ängsvägen 7 fungerar inte.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • .

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:54, tisdag 1 oktober 2019

  • Detta är inte löst än och det blir mörkt tidigt och även att morgon är väldigt mörka. Det är mycket barn som går och cyklar på denna väg. Det är väldigt svårt att se dom när man backar ut med bilen.

    Postat anonymt 13:42, måndag 7 oktober 2019

  • Tack för anmälan.

    Vi skickar detta vidare till berörda enheter.

    Hälsningar kontaktcenter

    Postat anonymt 15:46, måndag 7 oktober 2019

  • Ale El hälsar att problemet nu är åtgärdat.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:20, onsdag 9 oktober 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?