Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter på väggarna i gångtunneln under Starrkärrsvägen,samt på flera andra ställen längs gångvägen bort till Aroseniusskolan

Anonym rapport i kategori Klotter, 09:56, tisdag 1 oktober 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Se texten ovan

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 12:22, tisdag 1 oktober 2019

  • Var ute och kollade på gångtunneln igår. Tunneln ska målas om så det kommer att åtgärdas inom kort.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Linus Lindholm) 09:47, onsdag 2 oktober 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 06:52, måndag 4 november 2019

  • .

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:08, måndag 4 november 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?