Tillbaka till samtliga rapporter

Stolpe håller på att välta

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 05:55, tisdag 1 oktober 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Stolpe till gatubelysning håller på att välta.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:52, tisdag 1 oktober 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 11:04, tisdag 29 oktober 2019

  • Detta är åtgärdat.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Christian Rönkkö) 08:03, fredag 15 november 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?