Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning 2536 lyser el

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 05:46, mån 30 september 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Gatubelysning 2536 lyser el

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Ärendet överförs till Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:30, mån 30 september 2019

  • Ale El hälsar att felsökning gjorts och att en säkring har bytts.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:26, ons 9 oktober 2019

  • Hej Den lyser ej igen

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 06:09, mån 14 oktober 2019

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:21, mån 14 oktober 2019

  • Lyser ej

    Postat anonymt 06:02, mån 4 november 2019
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Fortfarande öppen, via enkät, 06:30, mån 2 december 2019

  • Lagat igen 2019-12-19. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 15:33, tors 19 december 2019

  • Hej den lyser ej.

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 06:00, tisdag 7 januari 2020
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Den lyser ej

    Postat anonymt 06:08, tisdag 7 januari 2020

  • Tack för uppdateringen.

    Ärendet överförs till Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:35, tisdag 7 januari 2020

  • Ale El hälsar att detta åtgärdas vid nästa rondering.

    Hälsningar kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:38, onsdag 8 januari 2020

  • Lyser ej

    Postat anonymt 05:28, torsdag 6 februari 2020
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Hej, nu är felet åtgärdat. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:05, måndag 17 februari 2020

  • Hej! Detta ärende blev ändrat till löst igår, men den lyser ej. Varit mörk sedan 30/9-19

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 06:03, tisdag 18 februari 2020

  • Tack för din anmälan. Vi återsänder ärendet till Ale El.

    Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:14, tisdag 18 februari 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 06:25, torsdag 5 mars 2020

  • Den lyser ej

    Postat anonymt 06:00, fredag 3 april 2020
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?