Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen fungerar fortfarande inte.

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Maria Larsson, 20:23, söndag 29 september 2019

Skickades till Bollebygd, 2 minuter senare

Gatubelysningen har ej fungerat på flera veckor.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?