Tillbaka till samtliga rapporter

Vatten

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 15:39, fredag 27 september 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Hej! Har fått problem med vatten samling efter NCC var och gjorde om vägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till vägföreningen. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:44, måndag 30 september 2019

  • Vägföreningen hälsar att de kommer att titta på problemet för att hitta en lösning. Hälsningar Kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:29, måndag 30 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?