Tillbaka till samtliga rapporter

Kvarglömda saker

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 15:11, fredag 27 september 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

På en liten vägbit som inte längre används mellan de två rondellerna vid södra infarten till Nödinge, Nödingevägen står sedan 2012 betongblock. De fyller ingen funktion och har inte gjort på många år. Dax att göra klart och snygga till.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Området tillhör fastighetsbolaget Balder. Du kan kontakta dem för felanmälan. Balder Ale torg AB, Box 53121, 40015 Göteborg Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:18, måndag 30 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?