Tillbaka till samtliga rapporter

Asfaltera

Rapporterat av iOS i kategorin Övrigt, anonymt 07:38, torsdag 26 september 2019

Skickades till Alingsås kommun, 1 minut senare

Har varit såhär i några år nu. Rapporterat tidigare utan resultat. Behöver asfalteras innan vintern de det alltid står vatten runt brunnen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande har inget hänt. Kommunen har inte sagt, kommenterat eller återkopplat med någon information. Tror inta att Alingsås kommun använder "FixaMinGata" längre?

    Postat anonymt 21:25, söndag 27 oktober 2019
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?