Tillbaka till samtliga rapporter

Stort hål på gatan ca 50x40 cm på nyvångsväg,

Rapporterat i kategori Övrigt av Eva Ossipoff, 11:49, onsdag 25 september 2019

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Detta hålet har varit där sen jag flyttade in dec 2018. Det blir bara större o större. Makadam lossnar och sprider ut sig på gatan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?