Tillbaka till samtliga rapporter

Gatlykta lyser ej

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 10:44, tis 24 september 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Belysning nr 1456 lyser ej.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Ale El. Vi inväntar återkoppling. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 14:33, tis 24 september 2019

  • Detta är nu åtgärdat.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:57, fre 13 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?