Tillbaka till samtliga rapporter

Lös belysningspollare på hållplats

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 16:39, mån 23 september 2019

Skickades till Alingsås kommun, 1 minut senare

Belysningspollare på hållplatsen sitter löst.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 17:42, mån 21 oktober 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 20:41, mån 18 november 2019

  • Vi kollar på detta när vi kommer ner och byter ljuskällor på ingaredsgatan

    Postat anonymt 14:34, tis 19 november 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:35, tis 19 november 2019

  • Statusuppdatering

    Postat anonymt 14:35, tis 19 november 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 22:03, mån 16 december 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 16:05, fre 20 december 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.