Tillbaka till samtliga rapporter

Häcken behövs klippas läng stigen.

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 16:01, måndag 23 september 2019

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Häcken som går längs gång/cykelstigen mellan Talltitavägen 18 och Ringduvevägen 63 och 65 är så långt ute att den täcker halva stigen. Detta pga att den inte blivit klippt. Detta problem har varit där sedan i fjor.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 18:22, måndag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?