Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning fungera ej !

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 10:28, måndag 23 september 2019

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Belysning fungerar ej !

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi kommer åtgärda detta

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:53, måndag 23 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?