Tillbaka till samtliga rapporter

Massa med skräp dumpat vid Surte småbåtshamn vid parkeringen

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 17:40, söndag 22 september 2019

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Massa skräp

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan.

    Vi överför ärendet till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:32, måndag 23 september 2019

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 19:29, söndag 20 oktober 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?