Tillbaka till samtliga rapporter

Övervuxen trappa

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 11:00, söndag 22 september 2019

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Det finns en trappa där under men den är övervuxen av växter/ogräs och kan inte användas.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi kommer åtgärda detta framöver

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:33, måndag 23 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?