Tillbaka till samtliga rapporter

Trafiköarna omplacerad

Rapporterat av iOS i kategorin Trafiksignaler, anonymt 08:06, söndag 22 september 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Trafiköarna omplacerad

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Ale kommun skall ta en titt på detta.

    Tack för att du rapporterade in detta

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 06:48, måndag 23 september 2019

  • Det är nu åtgärdat Tack för rapporten

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 15:48, måndag 23 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?