Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatlampa

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 21:37, lördag 21 september 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Trasig lampa

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din rapport.

    Vi överför ärendet till Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:18, måndag 23 september 2019

  • .

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:26, måndag 23 september 2019

  • Detta är nu åtgärdat.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:11, måndag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?