Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa 70025

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 11:40, måndag 16 september 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Belysning nr 70025 utmed vikenvägen nära Högdalen lyser ej.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Ärendet översänts till Ale El. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:07, måndag 16 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?