Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen utanför Tulesholmsgatan 27 är släckt/trasig.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 11:57, sön 15 september 2019

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Gatubelysningen utanför Tulesholmsgatan 27 är släckt/trasig.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi kommer åtgärda detta

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:05, mån 16 september 2019

  • Hej!

    Det har nu gått drygt två veckor och den är fortfarande släckt/trasig.

    Postat anonymt 14:15, ons 2 oktober 2019

  • Har nu gått en månad, fortfarande inte fixat. Det är otäckt mörkt när gatubelysningen inte fungerar.

    Postat anonymt 10:23, lör 12 oktober 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 13:04, sön 13 oktober 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?