Tillbaka till samtliga rapporter

Skyltar som är kvarglömda

Rapporterat av Android i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 09:44, fredag 13 september 2019

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Dessa skyltar har stått här till ingen nytta över ett år!!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, tack för informationen, jag skickar vår entreprenör på detta med en gång.

    Tack för att rapporterade in detta

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 09:56, fredag 13 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?