Tillbaka till samtliga rapporter

Det finns hål i vägen och behöver ses över.

Anonym rapport i kategori Övrigt, 08:57, torsdag 12 september 2019

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Det finns hål i vägen som varit här länge men ökar i omfång o djup. Vägen är sliten på flertal ställen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi åtgärdar detta tack för informationen

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:52, torsdag 12 september 2019

  • Vi åtgärdar detta tack för informationen

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:52, torsdag 12 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?