Tillbaka till samtliga rapporter

Ojämn asfalt vilket gör att det samlas stora mängder regn på vägen.

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 21:03, onsdag 11 september 2019

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Det blir sådana vattenmängder så att det ofta är svårt att gå ut från vår gård - Näckrosvägen 21. Vi har anmält samma problem tidigare utan att få svar. Vid postlådorna saknas asfalt. Vi önskar att Näckrosvägen åtgärdas i samband med att Lyckanvägen asfalteras.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?