Tillbaka till samtliga rapporter

Fönster trasigt

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 06:00, tisdag 10 september 2019

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Hej! Ett stort fönster på grönsakshuset är trasigt. Finns risk för personskador.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:39, tisdag 10 september 2019

  • Hej Byggare är kontaktade för att sätta för fönstret snarast., Tack för att du meddelade oss skadegörelsen. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 12:19, onsdag 11 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?