Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning trasig

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 21:14, mån 9 september 2019

Skickades till Alingsås kommun, 1 minut senare

Belysning vid återvinningsstation trasig, tänds och släcks hela tiden

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:10, lör 21 september 2019

  • ska nu fungera, Ljuskälla bytt 191007

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 07:36, tis 8 oktober 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:36, tis 8 oktober 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.