Tillbaka till samtliga rapporter

Gatlykta

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 21:07, mån 9 september 2019

Skickades till Alingsås kommun, 3 minuter senare

Trasig gatlykta, lyser ej

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:35, lör 21 september 2019

  • Nu ska det lysa här igen. Ljuskällor bytta

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 07:13, tis 8 oktober 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:13, tis 8 oktober 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.