Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning på cykel/gångbanan

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 20:24, måndag 9 september 2019

Skickades till Lidingö, 1 minut senare

Återställ funktion.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?