Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 16:11, söndag 8 september 2019

Skickades till Alingsås kommun, 4 minuter senare

Belysningsstolpe har fallit omkull.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?