Tillbaka till samtliga rapporter

Trasiga lampor samt ev säkring

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Mats Hallgren, 20:32, fredag 6 september 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Från avfarten till hällristningen och genom hela gunntorp är 5-10 lampor trasiga, 5 st till infarten till Skogstorp. Efter infarten till Skogstorp är dessutom var tredje lampa släckt troligt pga en fas är trasig. Finns även trasiga lampor på denna sträcka...

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Ale El. Rondering är påbörjad nu i september. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:41, måndag 9 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?