Tillbaka till samtliga rapporter

Nytt Stort hål i vägen vid svängen in till parkering, vid brunn

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 06:23, tors 5 september 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Där ni/någon lagt grus för att ev. Asfaltera ett gammalt hål så är det nu ett stort hål igen i vägen/vid en brunn pga av regnet som kom igår 4/9. Visste ej att man skulle ta bild så lämnade och skriver nu på tåget. Bör åtgärdas snarast innan en trött person trampar i, eller kör ner i det.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:13, tors 5 september 2019

  • Detta är åtgärdat

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:36, tors 12 december 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.