Tillbaka till samtliga rapporter

Skräp

Rapporterat av Android i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 19:06, tis 3 september 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Gamla bord el dyl i diket på lokalkörbanan mot vikingagården.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:34, ons 4 september 2019

  • Det är bortplockad till viss del men inte allt!!

    Postat anonymt 12:27, tors 3 oktober 2019
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Vi skickar det vidare till berörd enhet igen.

    Hälsningar kontaktcenter

    Postat anonymt 13:44, tors 3 oktober 2019

  • Nu är det städat.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:58, fre 4 oktober 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.