Tillbaka till samtliga rapporter

Gatulampa sönder

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 22:45, torsdag 29 augusti 2019

Skickades till Skurups kommun, 5 minuter senare

Gatulampa sönder utanför hus Långgatan 13. Blir väldigt mörkt på gatan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi åtgärdar detta tack för info

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Herman Cassé 07:28, fredag 30 augusti 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?