Tillbaka till samtliga rapporter

Gatulampan på stolpe 4414 ur funktion

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Bengt Björklund, 12:57, torsdag 29 augusti 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Felet upptäcktes igår den 28.8 vid sedvanlig kvällspromenad med hunden.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Ale El så att de kan åtgärda det vid sin rondering i september. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:56, torsdag 29 augusti 2019

  • Ale el har åtgärdat felet. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 16:28, torsdag 19 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?