Tillbaka till samtliga rapporter

Grus, skruv, glas

Rapporterat i kategori Vägar (Riksvägar/Trafikverket) av Dan Mattsson, 10:09, ons 28 augusti 2019

Skickades till Trafikverket, 41 minuter senare

Det har inte sopats undan sedan i våras. Cykelbanan är grusig som det vore en grusgång och full med glas och skruv.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kategori ändrat från ‘Vägar (Övriga)’ till ‘Vägar (Riksvägar/Trafikverket)’

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:46, ons 28 augusti 2019

  • Tack för din anmälan. Ärendet är överfört till Trafikverket som ansvarar för området. Hälsningar kontaktcenter, Ale kommun

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:50, ons 28 augusti 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?