Tillbaka till samtliga rapporter

Kvarglömda staket efter byte av lyktstolpar

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 22:51, måndag 26 augusti 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Dessa staket har stått utanför vår tomt i flera månader. Tror att de är kvarglömda. Kan de köras bort?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:56, tisdag 27 augusti 2019

  • Hej!

    Jag skall prata med entreprenören och se om det är deras och be dom hämta det i så fall.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Christian Rönkkö) 13:43, tisdag 27 augusti 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?