Tillbaka till samtliga rapporter

Trafiköarna omplacerad R.4

Rapporterat av iOS i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 20:30, söndag 25 augusti 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Ingenting att skriva. Som vanlig, trafik öarna ligger var som helst utan på plats.

Mvh

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Ale kommun svänger förbi och kollar på detta

    Med vänlig hälsning Tobbe Ensgtröm

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 07:24, måndag 26 augusti 2019

  • Stor tack för att ni löste problemet jätte snabb! Mvh

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:30, måndag 26 augusti 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?