Tillbaka till samtliga rapporter

Ständiga skräphögar

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 23:27, lördag 24 augusti 2019

Skickades till Mölndals kommun, 2 minuter senare

Hej! Denna hörna är alltid fylld med skräp. Året runt. Det finns inte några papperskorgar i närheten. Tacksam att ni ser till att det städas här och att man monterar papperskorgar så att folk kastat sitt skräp på rätt ställe. Skylten räker inte tydligen.

Med vänlig hälsning, Nadja Gramson

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?