Tillbaka till samtliga rapporter

Gångväg i förfall

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 15:59, fre 23 augusti 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Underhållet av gångvägen/trappan upp till skolberget är obefintligt. Gäller nordöstra delen, mellan Surte förskola och Surte skola.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Vi undersöker vad vi kan göra. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (kontaktcenter) 10:42, mån 26 augusti 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 16:42, fre 20 september 2019

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:39, tisdag 18 augusti 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?