Tillbaka till samtliga rapporter

Hållplatsen översvämmat

Rapporterat av Android i kategorin Hållplats av Soleyman Ghasemiani, 09:01, fre 23 augusti 2019

Skickades till Göteborgs kommun, 3 minuter senare

Då fort det regnar fylls busskuren med vatten. Man kan inte söka skydd mot regnet under taket då. På vintrarna blir det täckt av is direkt vid snö och töväder.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 09:36, fre 20 september 2019

  • Kommunen har inte brytt sig ett dugg om problemet. Det kommer bli ännu bättre när kylan kommer då blir hållplatsen till en isbana så fort det har regnat lite.

    Postat av Soleyman Ghasemiani 21:40, fre 18 oktober 2019
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Det är tråkigt att man inte bryr sig om felanmälan och inte åtgärdar problemen.

    Postat av Soleyman Ghasemiani 22:04, fre 15 november 2019
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?