Tillbaka till samtliga rapporter

Nerrivna skyltar

Rapporterat i kategori Vägmärken och skyltar av Sten Wemmert, 23:25, tisdag 20 augusti 2019

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Mölleskolans personalparkering.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vidarebefordrar till skolan mvh Kommunteknik

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Herman Cassé 13:47, onsdag 21 augusti 2019

  • Vidarebefordrar till skolan mvh Kommunteknik

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Herman Cassé 13:48, onsdag 21 augusti 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?