Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning multiarena!

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning av Kristian Jonasson Sand, 22:27, tis 20 augusti 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Ena belysnings stolpe lyser ej, på multiarenan..!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Ale El för åtgärd. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:06, ons 21 augusti 2019

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 14:14, fredag 24 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?