Tillbaka till samtliga rapporter

Skylt

Rapporterat av iOS i kategorin Vägmärken och skyltar av Kristian Jonasson Sand, 22:28, tisdag 20 augusti 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Skylt stolpen sne, fundament ev trasigt!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:11, onsdag 21 augusti 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?